Krepšelis

0
Pixprint

Fotodrobės dydžiai ir kaip pasirinkti?

Fotodrobės: kaip išsirinkti tobulo dydžio fotodrobę ar paveikslą [ Didžiausia, nereiškia geriausia 😜 ]?

Europoje fotodrobės yra matuojamos centimetrais ir yra tikrai nemažai standartinių dydžių iš kurių galima rinktis. Jei reikia -nestandartinius drobių dydžius galima pagaminti pagal specialų užsakymą, tačiau šitame straipsnyje skirsime daugiau dėmesio dažniausiai pasitaikantiems dydžiams,-kvadratiniams, bei stačiakampiams.

Kokių dydžių būna standartinės fotodrobės?

  • Stačiakampės: 30x20cm, 40x30cm, 60x40cm, 70x50cm, 90x60cm, 150x100cm


  • Kvadratinės: 20x20cm, 30x30cm, 40x40cm, 60x60cm, 80x80cm, 100x100cm


  • Panoraminės: 60x30cm, 80x40cm, 100x50cm, 140x70cm, 200x100cm


Kam skirta stačiakampė fotodrobė?

foto drobes

4:3 ir 3:2 formato stačiakampes foto drobes galima vadinti standartinėmis, nes jos yra pritaikytos šių dienų įrenginiams. Viskas ką fotografuojate, visi media įrenginiai (kompiuteriai, televizoriai, telefonai) naudoja šiuos formatus kaip standartą. Ant stačiakampės foto drobės galite pilnai sutalpinti daugumą nuotraukų, ar paveikslų.

Kam skirta kvadratinė fotodrobė?

kvadratinės foto drobes

Kvadratinė drobė- gan populiarus formatas ypač tinkantis kombinuojant grupėmis viena šalia kitos. Mažesni dydžiai puikiai atrodo ant komodos ar rašomojo stalo. Jei norite, kad keletas jūsų akimirkų būtų vienoje vietoje- kvadratinės drobės tikrai yra svarstytinas variantas.

Kam skirta panoraminė fotodrobė?

panoramine fotodrobe

Panoraminė drobės- daro neįtikėtiną įspūdį bet kurioje erdvėje, nesvarbu, ar tai būtų jusų fotografija, ar kitoks meno kūrinys. Kad vaizdas būtų laikomas panoraminiu, jo plotis turi būti bent dvigubai didesnis už jo aukštį arba atvirkščiai. Iš esmės galvokite apie panoraminius vaizdus kaip išties ilgus arba tikrai aukštus. Jie taip pat vadinami plataus formato fotografijomis.

Tai kaip gi išsirinkti fotodrobės dydį? 4 auksinės taisyklės paveikslams ant sienos.

Laimei, interjero dizaineriai sugalvojo auksinių taisyklių rinkinį, kad surastų tobulo dydžio detalę bet kuriai erdvei. Čia atskleidžiame keletą esminių gudrybių.  • Jei kabinate fotodrobę ar paveikslą ant sienos virš baldo, [pavyzdžiui, lovos ar sofos] piešinį, atspaudą ar bet kurį kitą meno kūrinį, ieškokite meno kūrinių, kurie yra nuo 65 iki 85 procentų viso baldo pločio . Viskas, kas didesnis- padarys jūsų baldus komiškai mažus, o kas mažesni- paliks per daug tuščios vietos.  • Sunku surasti tinkamą drobės dydį, kuris tiktų pagal šiuos skaičiavimus? Galite susisiekti su mumis, arba apsvarstyti meno kūrinį iš kelių dalių . Kūriniai kurie susideda iš dviejų, ar trejų fotodrobių gali padėti jums išgauti reikiamą dydį. Atminkite, kad tarp kūrinių reikia palikti nuo penkių iki 10 centimetrų erdvės.  • Laikykitės 3/8 taisyklės dirbdami su tuščia siena. Tuščia erdvė abiejose paveikslo pusėse turėtų būti maždaug trys aštuntosios paveikslo pločio. Norėdami apskaičiuoti savo idealų plotį, tiesiog padauginkite sienos ilgį iš 0,57. Kyla sunkumų ieškant reikiamo dydžio? Čia yra 17 dydžių iš kurių galite pasirinkti.  • Išlygiuokite paveikslus kambaryje. Negalima kabinti meno kūrinių tiesiog akių lygyje – nes, tiesą sakant, tai yra tik jūsų akių aukštis. Vietoje to, interjero dizaineriai visada linkę kabinti kūrinius standartiniu 150 centimetrų atstumu nuo grindų iki paveikslo centro. Jei jūsų lubos yra tikrai aukštos, pakelkite iki 155 centimetrų. Jei drobė, ar paveikslas yra virš baldų, palikite 20-25 centimetrus nuo lovos galvūgalio, ar komodos iki kūrinio apačios, jei kabinsite paveikslą per aukštai, jūsų kambarys atrodys neapjungtas.